Aktuální akce

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

" POZOR - CHCETE POZNAT  NEPOZNANÉ  NA  VLASTNÍ  KŮŽI - JEDINEČNÁ  PŘÍLEŽITOST - POZOR "

 

Nová možnost pro zájemce - "chtěli byste být při tom"- podílet se osobně  na speleologické činnosti  při hledání a výzkumu nových nebo již známých podzemních krasových prostor a zažít něco úplně nového?  Pokud ano, pak neváhejte a kontaktujte nás na naší e-mailové adrese: speleokerberos@seznam.cz

 

Vítejte na našem webu

Vážení návštěvníci, právě se nacházíte na stránkách amatérského speleologického sdružení nazvaného KERBEROS, což byl podle řecké mytologie tříhlavý pes, který hlídal vstup do podsvětí. Hlavní náplní naší činnosti je speleologický průzkum, který provádíme na krasových lokalitách v chráněném krajinném území Moravský kras. Co si člověk představí pod pojmem "speleologický průzkum"? Stručně vyjádřeno by to mohlo být následující: " činnost, která spočívá v poznávání, průstupech, mapovaní a nezřídka v prokopávání sedimentů v podzemních prostorách zvaných jeskyně, mnohdy s použitím lanové nebo i jiné techniky, často v blátě a vodě nebo jiných nepohodlných podmínkách, s cílem objevovat neznámé". Tyto stránky Vám umožní alespoň letmo nahlédnout do neznámého podzemí a dají Vám možnost seznámit se alespoň přibližně s touto činností. A pokud se pro Vás stanou inspirací, jak lze netradičně trávit volný čas, budeme potěšeni.

Hawk

 

Novinky

Další rozšíření fotogalerie

01.02.2010 10:01
Po delším zvažování jsem přidal do galerie i pár snímků kopců, kam se rovněž rád vracím.
>>

Rozšíření fotogalerie

24.01.2010 11:47
Dnes bylo provedeno rozšíření fotogalerie. Snímky nesouvisejí s jeskyněmi, ale fotografování je to pro mě další činnost, které se rád věnuju.
>>

Výroční členská schůze

03.01.2010 19:12
Vážení členové a čekatelé, dne 9.1.2010 v 15.00 se ve Sněžném uskuteční výroční členská schůze OS Speleo Kerberos. Vaše účast je vhodná.
>>

Co se bude dít v roce 2010

01.01.2010 11:41
V letošním roce bude na prvním místě našeho úsilí lokalita Kamenný ponor, jmenovitě pak zajištění šachtice skružemi, vystrojení žebříky a následně  pokračování ve zprůchodnění koridoru ve staré části jeskyně, který byl vylámán před dvaceti roky. Pokud se bude všechno dařit, předpokládáme i...
>>

Mapy

24.12.2009 11:22
Do sekce lokality byly přidány mapky: Kamenný ponor- původní stav, jeskyně č.100 V Okrouhlíku a jeskyně Tomášova - současný stav.
>>
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode